Doładuj się z pełną mocą

Szukasz bezpiecznych i korzystnych sposobów zainwestowania kapitału w elektromobilność? Interesuje Cię stabilny zysk? Bezpiecznie pomnażamy kapitał swoich inwestorów, nastawionych na nowoczesne rozwiązania.

Inwestuj z zyskiem

29,4% Polaków rozważa zakup samochodu elektrycznego. W 2017 roku zaledwie 12% konsumentów myślało o elektryku. Dziś samochody elektryczne to przyszłość. Twórz ją razem z nami!

Promuj zrównoważony rozwój

Polsce potrzebne jest doinwestowanie w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Jak wynika z badań, Polacy chcieliby posiadać pojazdy elektryczne, ale obawiają się ich zakupu z uwagi na zbyt małą liczbę stacji ładowania w naszym kraju. Horyzont EV wychodzi im naprzeciw. Wspólnie ułatwmy społeczeństwu podejmowanie takich decyzji.

Poznaj globalne trendy

Licznik elektromobilności w Polsce przekroczył 50 tys. pojazdów, a od początku roku liczba nowych rejestracji zwiększyła się o ponad 70% w porównaniu do analogicznego okresu 2021 roku.

Sprzedaż samochodów elektrycznych znacząco wzrosła. Szczególnie w segmencie aut osobowych oraz niewielkich samochodów dostawczych.

Dlaczego elektromobilność?

Elektromobilność ma ogromne znaczenie dla polepszenia stanu naszego środowiska. Pozwala także zaoszczędzić duże pieniądze. Oznacza to, że przejście na pojazd elektryczny znacząco obniża koszty paliwa, a więc koszt indywidualnego transportu.