Umożliwiamy bezpieczne i korzystne inwestowanie w elektromobilność

Potrafimy dostrzec i wykorzystać okazje inwestycyjne. Dowód? Nasza marka Horyzont Inwestycji ma na koncie setki udanych inwestycji. Zyskaliśmy zaufanie naszych partnerów – inwestorów. 

Co zyskujesz współpracując z nami? Korzystnie ulokowany i dobrze zabezpieczony kapitał oraz przejrzyste i partnerskie formy współpracy. Zbuduj swój portfel inwestycyjny na solidnych fundamentach.

Paweł Kuczera Michał Chimko Marcin Kuryło Krzysztof Baka
Paweł Kuczera
Paweł Kuczera

Paweł Kuczera

Prezes Zarządu, Współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji a także Prezes Zarządu firmy Horyzont EV.

Michał Chimko
Michał Chimko

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc marki Horyzont Inwestycji oraz Horyzont EV.

Marcin Kuryło
Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel

Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marek Horyzont Inwestycji - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości oraz Horyzont EV, specjalizującej się w inwestowaniu w elektromobilność.

Krzysztof Baka

Krzysztof Baka

Współwłaściciel

Wizjoner idealista. Zawsze stawia sobie zadania, których głównym celem jest zmienianie świata na lepsze. Tworzenie i realizowanie nowych projektów inwestycyjnych to jego pasja. Nieprzerwanie od 16 lat związany z branżą budowlaną oraz nieruchomościami. Jego bardzo silną stroną jest logistyka, która dzisiaj bardzo przydaje się w realizowaniu projektów poza granicami Polski.