Umożliwiamy bezpieczne i korzystne inwestowanie w elektromobilność

Potrafimy dostrzec i wykorzystać okazje inwestycyjne. Dowód? Nasza marka Horyzont Inwestycji ma na koncie setki udanych inwestycji. Zyskaliśmy zaufanie naszych partnerów – inwestorów. 

Co zyskujesz współpracując z nami? Korzystnie ulokowany i dobrze zabezpieczony kapitał oraz przejrzyste i partnerskie formy współpracy. Zbuduj swój portfel inwestycyjny na solidnych fundamentach.

Kim jesteśmy?

Nasza misja jest prosta: przyczynić się do rozwoju elektromobilności oraz umożliwić satysfakcjonujący zwrot z inwestycji przy minimalnym poziomie ryzyka.

Jesteśmy firmą, która poprzez swoje wieloletnie doświadczenie potrafi dostrzec i wykorzystać okazje inwestycyjne. Nasi analitycy badają rynek, obserwują trendy światowe, a wszystko po to, by zapewnić odpowiednie i dobrze prosperujące produkty do inwestowania.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny i pomożemy step by step uzyskać oczekiwane efekty. Współpracujemy na podstawie innowacyjnego modelu abonamentu. Gwarantujemy szerokie modele finansowania i wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

 • Pracuje dla nas ponad 100 specjalistów i ekspertów.
 • Współpracujemy z analitykami rynkowymi, finansistami, naukowcami, ekspertami giełdowymi
 • Mamy na koncie setki udanych inwestycji.
 • Nasze inwestycje cieszą się zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych inwestorów.
 • Udostępniamy inwestorom szeroki wachlarz rzeczywistych okazji inwestycyjnych.

Co zyskujesz, współpracując z nami? Korzystnie ulokowany i dobrze zabezpieczony kapitał oraz przejrzyste i partnerskie formy współpracy.

Zarząd

Krzysztof Baka Michał Chimko Paweł Kuczera Marcin Kuryło
Krzysztof Baka

Krzysztof Baka

Prezes Zarządu, współwłaściciel

Wizjoner idealista. Zawsze stawia sobie zadania, których głównym celem jest zmienianie świata na lepsze. Tworzenie i realizowanie nowych projektów inwestycyjnych to jego pasja. Nieprzerwanie od 16 lat związany z branżą budowlaną oraz nieruchomościami. Jego bardzo silną stroną jest logistyka, która dzisiaj bardzo przydaje się w realizowaniu projektów poza granicami Polski.

Michał Chimko
Michał Chimko

Michał Chimko

Członek Zarządu, współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc marki Horyzont Inwestycji oraz Horyzont EV.

Paweł Kuczera
Paweł Kuczera

Paweł Kuczera

Prokurent, współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Horyzont Inwestycji a także Prokurent i współwłaściciel Horyzont EV.

Marcin Kuryło
Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel

Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marek Horyzont Inwestycji - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości oraz Horyzont EV, specjalizującej się w inwestowaniu w elektromobilność.

Nasi specjaliści

Justyna Matyja

Specjalista ds. pozysków

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. W zawodowej karierze związana z branżą fitness, gastronomią, zawsze na stanowiskach managerskich wysokiego szczebla. Z Horyzontem Inwestycji od samego początku związana jako sourcer nieruchomości. Obecnie łączy pracę w branży nieruchomości ze stanowiskiem specjalisty ds. pozysków w Horyzont EV, ściśle współpracując z władzami miast w całej Polsce, jednocześnie promując elektromobilność.

Rafał Pac

Specjalista ds. promowania elektromobilności

Sourcer nieruchomości, pośrednik, specjalista od „trudnych tematów”. Łączy pracę w sektorze nieruchomości z promowaniem elektromobilności w całym kraju, wyszukując atrakcyjnych lokalizacji, rozwijających projekt Horyzont EV, którego celem postawienie największej ilości stacji ładowania do pojazdów elektrycznych na terenie całej Polski.

Maksymilian Bochyński

Doradca ds. Relacji Inwestorskich

Posiada wykształcenie ekonomiczno-zarządcze. 3 lata prowadził projekty w branży IT oraz marketingu. Od ponad dwóch lat związany z rynkiem nieruchomości, sourcingiem oraz pracą z inwestorami. Fan nowych technologii i motoryzacji, stąd obecne stanowisko – opiekuna inwestorów w HoryzontEV.

Damian Jabłoński

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich o. Wrocław

W Horyzoncie Inwestycji od ponad 2 lat, w Horyzont EV od samego początku. Odpowiedzialny za kontakt i opiekę nad Inwestorami, szkolenie doradców ds. relacji inwestorskich, rekrutacje, nawiązywanie współprac oraz nadzór i ocenę pracy podległego działu. Dodatkowo jego rolą jest wspieranie Zarządu i Prezesa między innymi poprzez weryfikację współprac, a także częściowe zarządzanie stroną www i fanpage spółki czy też organizacja wyjazdów na targi, wydarzenia itp.

Katarzyna Kaliciak

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich o. Kraków

Katarzyna Kaliciak posiada ponad 10 letnie doświadczenie w finansach i bankowości. Wcześniej zarządzała sprzedażą w banku i współpracowała głównie z podmiotami z sektora B2B. W Horyzont Inwestycji odpowiada za zarządzanie kapitałem inwestycyjnym rzędu ponad 60 mln zł oraz za utrzymanie długofalowych relacji z Inwestorami.

Dawid Fiszer

Doradca ds. Relacji Inwestorskich

Absolwent AGH w Krakowie. Z wykształcenia inżynier naftowy, z zamiłowania praktyk nieruchomości. Zarządza najmem, flipuje, tworzy i wyszukuje gotowce inwestycyjne. Kreuje okazje dla inwestorów pasywnych, stąd niezwykle sobie ceni współpracę z Horyzontem Inwestycji i Horyzontem EV, pełniąc funkcję specjalisty ds. relacji inwestorskich.

Mateusz Nytko

Doradca ds. Relacji Inwestorskich

Doświadczony praktyk i pasjonat inwestowania. Od 2018 roku aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości, giełdzie oraz na rynkach alternatywnych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi i pomaga osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jego hobby to: motoryzacja, gospodarka, inwestycje oraz skuteczna edukacja i komunikacja.

Bartosz Michniewicz

Doradca ds. Relacji Inwestorskich

Człowiek-orkiestra od zadań specjalnych. Z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej z naciskiem na nieruchomości. Zawsze w dobrym humorze i z optymistycznym nastawieniem. Potrafi znaleźć rozwiązanie na każdy problem, a gdy trzeba na kimś polegać to właśnie na nim. Prywatnie pasjonat filozofii i kultury japońskiej. Mistrz satyry i ciętej riposty.

Kariera

Jesteś osobą proaktywną, elastyczną i nastawioną na osiąganie celów? Chcesz być częścią szybko rozwijającej się firmy i współtworzyć ją wraz z utalentowanym zespołem? Powiedz nam o tym - być może czekamy właśnie na Ciebie!
Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. relacji inwestorskich

Warszawa | zdalnie
6 000 - 8 000 zł brutto
Twój zakres obowiązków:
 • Oferowanie i sprzedaż produktu inwestycyjnego,
 • Aktywny udział w tworzeniu i rozbudowie ogólnopolskiej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
 • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie długofalowych relacji z już współpracującymi inwestorami,
 • Opieka nad prawidłowym przebiegiem dokumentów od momentu wysłania oferty do podpisania finalnej umowy,
 • Dbanie o dobre imię marki - dbałość o wizerunek firmy.
Zapraszamy do wysyłania aplikacji.

Specjalista ds. ekspansji i rozwoju

Warszawa | zdalnie
4 000 - 6 000 zł brutto
Twój zakres obowiązków:
 • Pozyskiwanie lokalizacji pod stacje ładowania pojazdów elektrycznych,
 • Aktywny udział w tworzeniu i rozbudowie ogólnopolskiej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
 • Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi partnerami spółki,
 • Opieka nad prawidłowym przebiegiem dokumentów od momentu pozyskania lokalizacji do momentu uruchomienia stacji ładowania,
 • Dbanie o dobre imię marki - dbałość o wizerunek firmy.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji.
Skontaktuj się z nami
Stań się częścią Horyzont EV i wspólnie z nami przyczyniaj się do rozwoju elektromobilności.

Mapa stacji ładujących

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.