Poznań

Podatkowo i prawnie o elektromobilności

4
godziny

W przypadku inwestorów oraz użytkowników aut elektrycznych znajomość kwestii podatkowych i prawnych związanych z elektromobilnością jest niezbędna. Podczas szkolenia dowiesz się jak uniknąć niepotrzebnych kosztów, sięgać po dostępne ulgi i dofinansowania oraz korzystać z pojazdów w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Kraków

Zmiana na EV

4
godziny

Zmiana floty lub samochodu na elektryczny wymaga odpowiedniego przygotowania i uwzględnienia kilku kluczowych działań. Podczas szkolenia dokładnie przeanalizujesz swoje potrzeby i wymagania. Dzięki temu wybierzesz odpowiedni pojazd oraz zadbasz o odpowiednią infrastrukturę ładowania.

Wrocław

Auto elektryczne w firmie.
Wybór czy wymóg?

4
godziny

Zapewniamy jednorazowe oraz regularne szkolenia dla pracowników Twojej firmy, którzy zajmują się samochodami. Nasza oferta obejmuje szkolenia dla kierowców, pracowników sprzedaży, biura oraz osób zarządzających flotą.

Warszawa

Podstawy elektromobilności

4
godziny

Warsztaty są skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką elektromobilności, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych inwestorów.

Wrocław

Elektromobilność w codziennym użytkowaniu

4
godziny

Rozwój technologii i infrastruktury umożliwiają coraz bardziej wygodne korzystanie z pojazdów elektrycznych. Zdradzamy co warto wiedzieć, by maksymalnie wykorzystać potencjał elektromobilności.

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.