Poznań

Podatkowo i prawnie o elektromobilności

4
godziny

W przypadku inwestorów oraz użytkowników aut elektrycznych znajomość kwestii podatkowych i prawnych związanych z elektromobilnością jest niezbędna. Podczas szkolenia dowiesz się jak uniknąć niepotrzebnych kosztów, sięgać po dostępne ulgi i dofinansowania oraz korzystać z pojazdów w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc markę Horyzont Inwestycji. Wśród jego zainteresowań znajduje się także aranżacja wnętrz.

Paweł Kuczera

Prokurent, współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Prokurent i współwłaściciel Horyzont EV.

Korzyści

Świadomość dostępnych możliwości

Zyskasz wiedzę na temat sposób dofinansowania inwestycji

Skuteczne zarządzanie

Dowiesz się jak korzystać z elektromobilności bezpiecznie i zgodnie z prawem

Szersze perspektywy

Poznaj najbardziej opłacalne obszary związane z inwestowaniem w EV

Warunki uczestnictwa

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz uczestnictwa

Opłać swój udział

Pamiętaj - liczba osób jest ograniczona!

Otwórz się na nową wiedzę

i wykorzystaj są z zyskiem w praktyce!

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.