Kraków

Zmiana na EV

4
godziny

Zmiana floty lub samochodu na elektryczny wymaga odpowiedniego przygotowania i uwzględnienia kilku kluczowych działań. Podczas szkolenia dokładnie przeanalizujesz swoje potrzeby i wymagania. Dzięki temu wybierzesz odpowiedni pojazd oraz zadbasz o odpowiednią infrastrukturę ładowania.

Paweł Kuczera

Prokurent, współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Prokurent i współwłaściciel Horyzont EV.

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Korzyści

Nowe możliwości

Dzięki przejściu na EV Twoja firma poszerzy horyzontu rozwoju

Skuteczne zarządzanie

Odpowiednio zaplanujesz budżet związany z inwestycją

Lepsze ROI

Dowiesz się, jak dzięki elekromobilności zwiększyć zyski w firmie

Warunki uczestnictwa

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz uczestnictwa

Opłać swój udział

Pamiętaj - liczba osób jest ograniczona!

Otwórz się na nową wiedzę

i wykorzystaj są z zyskiem w praktyce!

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.