Wrocław

Auto elektryczne w firmie.
Wybór czy wymóg?

4
godziny

Zapewniamy jednorazowe oraz regularne szkolenia dla pracowników Twojej firmy, którzy zajmują się samochodami. Nasza oferta obejmuje szkolenia dla kierowców, pracowników sprzedaży, biura oraz osób zarządzających flotą. Nasz zespół ekspertów pomoże w zorganizowaniu pracy zespołu w celu skutecznego wykorzystania możliwości, jakie oferuje posiadanie floty samochodów elektrycznych.

Pokażemy, jak radzić sobie w sytuacjach specyficznych tylko dla samochodów z napędem elektrycznym, w tym jak znaleźć miejsca do ładowania, planować trasy, wykorzystywać czas pracowników oczekujących na ładowanie pojazdów itp.

 

Marcin Kuryło

Marcin Kuryło

Współwłaściciel - Mentor

Specjalista w analizie rynku nieruchomości. Biznesowy wizjoner i mentor. Ekspert z ogromnym doświadczeniem biznesowym zdobytym zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jest twórcą i właścicielem największej e-sieci dystrybucji pokryć dachowych z blachy. Powołał do życia i zarządzał także największą spółką w Turcji zajmującą się zbiórką i recyklingiem odzieży używanej. Obecnie zaangażowany jako współwłaściciel i współtwórca w rozwój marki „Horyzont Inwestycji” - lidera na rynku inwestycji w nieruchomości.

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc markę Horyzont Inwestycji. Wśród jego zainteresowań znajduje się także aranżacja wnętrz.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak:

Inwestować w elektromobilność

Dowiesz się, ile możesz zyskać dzięki inwestycji

Dywersyfikować przychody

Stacje ładowania to kolejna okazja do pomnażania kapitału

Partycypować w zyskach

Gwarantujemy udział w zyskach od każdej sesji ładowania

Warunki uczestnictwa

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz uczestnictwa

Opłać swój udział

Pamiętaj - liczba osób jest ograniczona!

Otwórz się na nową wiedzę

i wykorzystaj są z zyskiem w praktyce!

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.