Warszawa

Podstawy elektromobilności

4
godziny

Warsztaty są skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką elektromobilności, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych inwestorów.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę na temat podstaw elektromobilności, w tym na temat różnych rodzajów pojazdów elektrycznych, ich zasad działania oraz ich wpływu na środowisko. Omówione zostaną również zagadnienia związane z infrastrukturą ładowania oraz ekonomią elektromobilności.

Paweł Kuczera

Prokurent, współwłaściciel

Wieloletni przedsiębiorca i wizjoner. Potrafi budować i rozwijać pozytywne, oparte na zaufaniu relacje z współpracownikami i inwestorami. Kreator i organizator procesów inwestycyjnych. Klientom swojej firmy oferuje tylko pewne i sprawdzone produkty, które posiada w portfelu inwestycyjnym. Prokurent i współwłaściciel Horyzont EV.

Michał Chimko

Współwłaściciel

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jest absolwentem studiów inżynierskich. Ukończył Wydział Budownictwa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze handlu. Jego mocną stroną jest ekspercka wiedza w kwestiach technicznych i budowlanych, którą aktywnie wnosi, współtworząc markę Horyzont Inwestycji. Wśród jego zainteresowań znajduje się także aranżacja wnętrz.

Co zyskasz?

Większą efektywność

Zarządzanie flotą może być jeszcze bardziej opłacalne

Fachową kadrę

Twój zespół zdobędzie wiedzę ekspercką

Lepsze ROI

Inwestycja w elektromobilność może się zwrócić szybciej niż myślisz!

Warunki uczestnictwa

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz uczestnictwa

Opłać swój udział

Pamiętaj - liczba osób jest ograniczona!

Otwórz się na nową wiedzę

i wykorzystaj są z zyskiem w praktyce!

Skontaktuj się z nami!

Interesują Cię inwestycje w elektromobilność? Przedstaw nam swoje cele i oczekiwania. Zapytaj o szczegóły inwestycji. Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć z nami współpracę.